Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Ten miesiąc95
Wszystkie56504

DSC_0259

Drużyna młodziczek zakończyła w miniony weekend rozgrywki w świętokrzyskiej Lidze Młodziczek zajmując ostatecznie II miejsce Finału B tych zmagań. Ostatnie mecze tej rundy odbyły się w Sandomierzu, gdzie miejscowe siatkarki gościły drużyny OKS Volley Opatów i Fan Sport Kielce. Zawodniczki „Piątki” zagrały w sumie trzy spotkania, z których dwukrotnie triumfowały a raz musiały uznać wyższość gości.

Wyniki spotkań:

MUKS „Piątka” Sandomierz – OKS Volley Opatów 2:0 (25:14; 25:17)

Fan Sport Kielce - MUKS „Piątka” Sandomierz 2:1 (22:25; 25:9; 15:8)

OKS Volley Opatów – Fan Sport Kielce (14:25; 6:25)

OKS Volley Opatów - MUKS „Piątka” Sandomierz 0:2 (22:25; 17:25)

Drużyna z Sandomierza, jako debiutant w tegorocznych rozgrywkach, prezentowała się na ostatnim turnieju już znacznie lepiej niż w rundzie zasadniczej pierwszego etapu rozgrywek. Dziewczęta zrobiły duży postęp zarówno w umiejętnościach czysto siatkarskich jak również organizacji gry. Pomimo zakończenia rozgrywek ligowych zespół nie kończy sezonu treningowego. Zawodniczki czeka żmudna praca na treningach, sparingach i turniejach towarzyskich aż do końca czerwca. Zespół w tym czasie zostanie stopniowo przeorganizowany pod kątem pozycji i taktyki gry pod przyszłoroczny sezon.

Skład drużyny:

Klaudia Śmigała, Wiktoria Forc, Natalia Kania, Gabriela Dudek, Julia Kucwaj, Marysia Szyszkowska, Ania Kania, Dominika Wójcik, Julia Basińska.

Trener: Adam Krakowiak