Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Ten miesiąc95
Wszystkie56504

IMG_5418

W ubiegły piątek seniorki podjęły w swojej hali w rewanżowym meczu półfinałowym III ligi świętokrzyskiej kobiet zespół Dana GAMEB UKS Relaks Skarżysko. Pierwsze spotkanie nie poszło po Naszej myśli, wiec do tego meczu podeszłyśmy podwójnie zmotywowane, ponieważ porażka oznaczała koniec Naszych marzeń o finale wojewódzkim.

Od początku pierwszego seta gra szła po Naszej myśli i mimo gry punkt za punkt udało Nam się wypracować przewagę i zakończyć seta na Naszą korzyść 25:20. Oczywiście nie bylybyśmy sobą, gdybyśmy drugiego seta nie zaczęły od miażdżącej przewagi rywalek, gdy w pewnym momencie wynik wskazywał 1:8 wcale Nam nie było do śmiechu... Szybko jednak wzięłyśmy się w garść i zaczęłyśmy odrabiać straty. Niestety tego seta puściłyśmy na korzyść drużyny przeciwnej i skończył się on 22:25.

Trzeci set podobnie jak pierwszy był seriami zdobywanych i traconych punktów, na Nasze szczęście jednak udało się wygrać 25:20. 

Nauczone doświadczeniem, ze tie break to nie zawsze szczęśliwy set dla Naszej drużyny postanowiłyśmy się wziąć do roboty od początku czwartego seta, przeciwniczki zaczęły popełniać coraz więcej błędów, co Nasza drużyna zaczęła wykorzystywać i bezbłędnie grać w przyjęciu i ataku. Set zakończył się Naszym zwycięstwem 25:22 i cały mecz 3:1. 

Po zwycięstwie nie osiadamy na laurach, gdyż w czwartek 14.02 odbędzie się decydujące starcie u Naszych rywalek, tym razem liczymy na podtrzymanie dobrej pasy i przywiezienie ze Skarżyska kompletu punktów. 

Zespół seniorek wystąpił w składzie: Kasia Glowacka, Magda Jarecka, Ola Sulik, Kornelia Jakus, Martyna Kmuk, Karolina Wiatr, Paula Pietruszka oraz Joanna Osowska, Renata Warzocha, Ola Ogrodnik, Iza Rozmus, Iza Sowińska, Ola Radosz i Julia Łukawska.

Za fotorelację serdecznie dziękujemy niezastąpionemu ks. Tomaszowi Lisowi.