Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Ten miesiąc95
Wszystkie56504

mlodziczki_lapia_doswiadczenieMłodziczki „Piątki” rozegrały do tej pory w pierwszej rundzie rozgrywek dwa turnieje ligowe i zajmują obecnie II miejsce w swojej grupie.

Pierwszy turniej odbył się 28 października w Opatowie, gdzie nasze podopieczne pokonały gospodarza rozgrywek 2:0 i takim samym stosunkiem setów uległy zespołowi MKS „Gali” Skarżysko Kam.

Drugi turniej odbył się w Sandomierzu 18 listopada, w którym to zawodniczki „Piątki” przegrały z drużyną SMS KSZO Ostrowiec Św. 0:2, ale udanie zrewanżowały się za poprzednie spotkanie pokonując zespół ze Skarżyska 2:1.

Dla zespołu z Sandomierza są to bardzo istotne mecze. Młodziutka drużyna, która jeszcze w ubiegłym sezonie trenowała w grupie naborowej, debiutuje w tym roku w rozgrywkach świętokrzyskiej ligi młodziczek.

Na ten sezon nie stawiamy sobie bardzo ambitnych celów. Chodzi o zgranie i ogranie młodego zespołu, nabranie doświadczenia i motywacji do dalszego rozwoju.

Dziewczyny jak na razie próbują na boisku dać z siebie wszystko i to jest najważniejsze.

Zapraszamy wszystkich sympatyków sandomierskiej siatkówki o śledzenie poczynań naszych siatkarek i wsparcie…

Skład drużyny:

Wiktoria Forc, Natalia Kania, Gabriela Dudek, Julia Kucwaj, Klaudia Śmigała, Marysia Szyszkowska, Ania Kania, Dominika Wójcik, Julia Basińska, Hania Dzieciuch, Oliwia Rykowska, Julia Chmielewska, Weronika Maj, Julia Żmuda.

Trener: Adam Krakowiak