Dzisiaj6
Ten misiąc141
Wszystkie44414

seniorki_play_off
Po zajęciu pierwszego miejsca w rundzie zasadniczej w drugiej grupie III ligi seniorek, drużyna z Sandomierza zmierzyła się w rundzie play-off z zespołem ze Skarżyska Kam.
Pierwszy mecz został rozegrany 8 lutego w Sandomierzu. Zawodniczki „Piątki” stanęły na wysokości zadania nie pozostawiając złudzeń na temat tego, kto jest lepszy w tym pojedynku. Niesione dopingiem sandomierskich sympatyków siatkówki zagrały bardzo dobre spotkanie i pewnie rozstrzygnęły pierwszą konfrontację na własną korzyść wygrywając 3:0 (25:12; 25:13: 25:15).

Do drugiego spotkania doszło na wyjeździe 12 lutego. W meczu tym nie było już tak łatwo, jak przed kilkoma dniami. Drużyna ze Skarżyska postawiła dużo trudniejsze warunki. Zawodniczki Gali wygrały pierwszego seta a w kolejnych również próbowały narzucić swój styl i tempo gry. Nasz zespół odparł ataki gospodarza, i choć spotkania w Skarżysku nie można zaliczyć do najlepszych, to kolejne sety zawodniczki „Piątki” rozstrzygnęły na własną korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 (25:19; 17:25; 21:25; 23:25) i awansem do finału rozgrywek o III ligę.

W finale siatkarki z Sandomierza zagrają z drużyną SMS Ostrowiec Św.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Ostrowcu 1 marca 2018, o godz. 18.00 na sali sportowej przy ul. Żeromskiego 5.

Zapraszamy do kibicowania …

Skład drużyny: Głowacka Katarzyna (K), Osowska Joanna, Sulik Aleksandra, Stąpór Lucyna, Pietruszka Paula, Stopczyńska Diana, Wałaszczyk Liwia, Marzec Sabina, Łukawska Julia, Iza Rozmus.

Trener: Adam Krakowiak.