Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Ten miesiąc220
Wszystkie50071

20170603_184553W sobotę 03.06.2017 r. nasza drużyna kadetek uczestniczyła w turnieju w Tarnowie. W tej kategorii rywalizowało 8 zespołów z południowej Polski. Rozegraliśmy w fazie eliminacyjnej 3 spotkania. Pierwsze spotkanie z „Góralem Muszyna”. Wygrywamy to spotkanie 2:1 , ale naprawdę przeciwnik postawił wysokie wymagania i nasze zawodniczki zasłużyły na wyrazy uznania za waleczną postawę podczas tego spotkania. Drugie spotkanie z „Wisłą Kraków” przegrywamy 2:0. Nasz zespół znów pokazał się z dobrej strony, ale musiał uznać wyższość rywala ( jak się póżniej okazało zwycięzcy turnieju). Trzecie spotkanie rozegraliśmy z zespołem „ Gaz Rozwój Szerzyny” , wynik tego spotkania 2:0 dla MUKS Piątka Sandomierz.

Zajmujemy II miejsce w grupie i zgodnie z regulaminem turnieju rozgrywamy mecz o 3 miejsce z zespołem z Zaleszan. Przegrywamy to spotkanie 2:0 i zajmujemy na tym Turnieju IV miejsce. Nagrody na zakończenie turnieju wręczyła osobiście KATARZYNA MRÓZ. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została wybrana ANNA STĘPIEŃ.

Nasz zespół wystąpił w składzie: kapitan- DIANA STOPCZYŃSKA, rozgrywająca- JULIA WĘGRZYNOWSKA, przyjmujące - ANNA STĘPIEŃ, IZA ROZMUS, atakujące- JULIA ŁUKAWSKA, WIKTORIA KOSSAKOWSKA, środkowe- KORNELIA JAKUS, LIWIA WAŁASZCZYK, libero- PATRYCJA KĘDZIORA, trener: Maciej Stefański.